На сьогодні, існує вже велика кількість "типових проектів" на різних носіях, веб-сайти, будівельні і проектні журнали, або просто картинка з інтернету чи фото з вашої відпустки. Наша команда базуючись на досвіді та універсальних планувальних рішеннях, створить зручний, індивідуальний простір для вас. В нашому розумінні не існує "типового проекту" - кожний архітектурний об'єкт створюється відповідно до особистих побажань та ваших намірів.

Заповнивши інтерактивне технічне завдання ви зможите перетворити зручні рішення який ви знайдете в інтеренті в особистий індивідуальний проект будинку.

Перший, найголовніший етап становлення вашого майбутнього дизайн-проекту - розробка ескізу, під час якого талант і натхнення наших архітекторів втілюють ваші мрії в фізичну форму майбутнього будинку.

Кульмінація розробки архітектурного-проекту - візуалізація вашого майбутнього будинку, свого роду інсайт в вимір, створений фантазією архітектора, що дозволяє побачити майбутній ваш будинок у всій його красі ще задовго до закінчення будівельних робіт.


 

Неодноразово до нас зверталися клієнти бажаючі побудувати будинок, але не мають, ні найменшого поняття про будівництво і про процес, який їм належить пройти до моменту заселення і насолоди заміською нерухомістю. Саме для того, щоб допомогти визначитися з вибором проекту будинку, і написана ця стаття.

 

Розглядаючи питання вибору проекту для будівництва будинку, слід зауважити, що економічно вигідніше вибрати готовий проект котеджу, ніж замовляти індивідуальний. До того ж типовий проект уже десь був виконаний і що з'явилися підводні камені, швидше за все, вже були усунуті. Тим більше, що більшість індивідуальних проектів - це продукт переробки типового проекту.

 

Вирішуючи завдання вибору архітектурного проекту майбутнього будинку, люди часом переживають сильний стрес (адже жити-то в ньому доведеться, можливо, до кінця своїх днів), і після 2-3 тижнів роздумів, перегляду незліченної безлічі картинок, закипання мізків, відкладають це питання до кращих часів - це дуже поширена ситуація. Але ж, якщо вибирати проект за конкретними параметрами, то завдання стає здійсненним навіть для домогосподарки.

 

Спочатку правильно обраний проект будинку (котеджу) - це запорука успішного закінчення всього етапу будівництва та благоустрою майбутнього житла. Перш ніж перейти до параметрів вибору архітектурного проекту, давайте визначимося, що ж таке проект індивідуального житлового будинку.

 

Повноцінний проект індивідуального житлового будинку обов'язково повинен містити генеральний план ділянки із зазначенням розташування всіх майбутніх будівель, зазначенням сусідніх ділянок і будівель на них, якщо вони є. Адже без урахування всіх наявних місцевих умов та іншої уточнюючої інформації в проекті, є великий ризик увійти в різні непередбачені витрати, яких можна було б уникнути при грамотній розробці спільного проекту. Типовий проект будинку такої інформації, природно, містити не може, тобто буде потрібно його грунтовна доопрацювання. Таку доопрацювання, при необхідності, можна зробити за допомогою нашого проектувальника. При вашому бажанні, ми готові виконати доопрацювання типового проекту будинку (котеджу), адаптувати його під конкретну ділянку і під особливості вашої родини, що дозволить скоротити ваші подальші витрати при будівництві та благоустрої будинку.

 

Набір креслень в проекті може бути найрізноманітнішим: як мінімум, це поверхові плани, розрізи, фасади і пояснювальна записка. А максимальний комплект креслень цілком може містити більше ста сторінок з монтажними схемами, вузлами, інженерією та інше.

 

Складання кошторису

Кошторис на будівництво будинку є фінансовим документом і невід'ємною частиною договору на будівництво будинку, якої б форми власності не виступала організація підрядник. При складанні кошторису на будівництво передбачається дві основні категорії витрат:

  • на будівельні матеріали;
  • на виконання робіт;

При цьому не обійтися без ретельного опрацювання технічних і організаційних питань, зокрема:

  • визначення обсягів робіт;
  • термінів будівництва;
  • використаних технологій;
  • кількості матеріалів;
  • чисельності робочого персоналу;
  • прогнозу обсягів та етапів фінансування.

Крім того, кошторис на будівництво будинку дозволяє чітко відстежувати відповідність виконуваних робіт затвердженим графіком, що дуже зручно з точки зору технічного контролю і авторського нагляду. Слід сказати, що складання кошторису це процес, який повністю себе виправдовує і окупає в процесі будівництва будинку.

Складання кошторису на будівництво дає можливість замовнику ретельно розглянути всі етапи проведення робіт, і якщо треба внести поправки ще до початку виконання робіт в матеріалі. Для будівельної компанії цей документ дозволяє звести до мінімуму бюрократію і неконтрольоване розмноження паперової та електронної документації. Крім того, маючи проект і орієнтовний кошторис, замовник отримує можливість провести тендер на виконання робіт серед підрядних організацій. А в подальшому контролювати якість проведення робіт та розмір матеріальної винагороди.