Сайт оновлюється! Деякі розділи не заповнені на 100%. Якщо вас зацікавила продукція або послуга - звертайтеся за телефоном!
Графік роботи:

Пн - Нд:09:00–22:00

Укр
Додайте товари до списку бажань
0

Arvest Building

Сортування:
спочатку нові
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Наша компанія «OLVer group» займається Напилювальними  системами утеплення і гідроізоляції. Ми є офіційним дилером компанії «ARVEST BUILDING» на території України. На весь асортимент продукції є необхідні сертифікати відповідності, санітарно-епідеміологічні висновки і результати радіологічних випробувань.


Дана технологія це: герметичність, низький коефіцієнт теплопровідності, чудові показники по морозостійкості і малий показник по сорбційної ємності готового матеріалу - це дає нам право називати цей метод теплоізоляції самим ефективним на сьогоднішній день. Окрім перерахованого вище даний продукт не має в своєму складі органіки, що в свою чергу говорить про те, що продукт не є кормом для гризунів, але при цьому є абсолютно нешкідливим для навколишнього середовища. Матеріал може наноситися на будь-який тип поверхонь.

 

Технологія дозволяє виконувати роботи з нанесення від 300 м² за 1 робочий день. Робота проводиться за допомогою американського обладнання від компанії GRACO. У нашому парку є 2 обладнаних автомобіля з установкою високого тиску GRACO REACTOR 2 EXP-2.


Наша команда всіляко готова сприяти в розробці проектів щодо застосування даної технології.


ЕНЕРГОАУДИТ. ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ. Гідроізоляція. ДОСТУПНО. ЯКІСНО. ШВИДКО. НА ДОВГО.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору