Оскільки здорожчання скла та металу на ринку та його дефіцит загострюється, прогнозується подорожчання товару разом з оновленням програми розрахунку.
ВАЖЛИВО! Перед замовленням уточнюйте актуальність цін на сайті за телефоном. Дякуємо за розуміння!
Графік роботи:

Пн - Нд:09:00–22:00

Укр
Додайте товари до списку бажань
0

ДВЕРІ УКРАЇНИ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

«Двері України» - будинок починається з входу

Приказка «Мій будинок - моя фортеця», безсумнівно, справедлива. Більш того, кожен власник фортеці знає, наскільки важливо подбати про те, щоб вхід до неї був максимально надійним і, одночасно, мав відповідний представницький зовнішній вигляд.

Компанія «Двері України» вже 13 років працює над тим, щоб в кожному будинку були саме такі вхідні двері. Будучи виробником, ми створюємо міцні та довговічні конструкції, різноманітні за своїм зовнішнім виглядом, цінової категорії і способу обробки. Також, ми поставляємо міжкімнатні двері на оптових умовах співпраці.

Створюючи якісну продукцію, над технологіями виготовлення якої працює багато досвідчених майстрів, ми з однаковою увагою ставимося до роботи з приватними покупцями, гуртовими клієнтами та дилерами.

Як ми розвиваємося?

  • Ми почали працювати в сфері продажу дверей ще в 2003 році. Тоді це був роздрібний магазин, який пропонував покупцям великий асортимент дверей різних виробників.
  • Згодом, вивчивши ринок, ми зрозуміли - можна створювати вхідні двері, які були б гарні і надійні, і в той же час, мали доступну вартість. Так ми зайнялися власним виробництвом.
  • Офіс компанії знаходиться в Білій Церкві, однак наші дилери працюють по всій Україні.
  • Після того, як з'явився інтернет-магазин, клієнти отримали можливість ознайомитися з асортиментом, не виходячи з дому.

Якби виникла необхідність порахувати кількість повернень за весь час роботи, їх число не перевищило б кількість пальців на одній руці. Причиною тому - низькі ціни та відповідальне ставлення до виконання замовлень.

Розгорнути
Вгору