Оскільки здорожчання скла та металу на ринку та його дефіцит загострюється, прогнозується подорожчання товару разом з оновленням програми розрахунку.
ВАЖЛИВО! Перед замовленням уточнюйте актуальність цін на сайті за телефоном. Дякуємо за розуміння!
Графік роботи:

Пн - Нд:09:00–22:00

Укр
Додайте товари до списку бажань
0

ВІКОНДА

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Компанія «Вікна «Віконда» входить до ТОП 10 виробників метало пластикових вікон и дверей України. Бере свій початок з далекого 2004 року і  має розгалужену мережу філіалів із доставкою по всіх куточках країни. Висока якість продукції дозволила експортувати наші вироби до 15 країн Європи.

 

Ми завжди робили ставку на якість та індивідуальність, тому відмовилися від теплих вікон ще у 2007 році. І з тих пір не робимо вікна без енергії. Впровадили програму персоніфікованої сервісної підтримки кожного замовлення. Тож ви будете знати усе про стан замовлення від прорахунку до установки.

 

Історія компанії

 

2001р ПУСК – створення невеликого, але дуже амбіційного приватного підприємства з виробництва вікон та дверей з ПВХ. Курс на якість, довговічність та в планах втілення стратегії «ми тут надовго».

 

2004р ДОСВІД – приватне підприємство стає ТОВ з зареєстрованою торговою маркою «Віконда». Компанія стабільно зростає, планово вчиться і переймає досвід провідних європейських виробників. Більше занурюється у філософію індивідуальних і зрозумілих рішень, і крок за кроком втілює мету вийти на національний ринок країни.

 

2007р ПРОТИ ТЕЧІЇ – ТМ «Вікна Віконда» відома у більш ніж 50 містах України. Руйнує стереотипи ринку, впроваджує інноваційні рішення та проголошує повну відмову виробництва конструкцій без енергозбереження. Що на той час це означало плити проти течії.

 

2009р АВТОМАТИЗАЦІЯ І ФРАНЧАЙЗИНГ – Впровадження безпечного автоматизованого виробництва з ціллю виключення помилок «людського чинника», утримання якості на заявленому рівні.  ТМ «Вікна Віконда» розробляє франчайзингову пропозицію, і виходить до рекордсменів країн СНГ в галузі поширення франчайзингу за кількістю відкритих точок на місяць. По 5-7 салонів у місяць, тільки уявіть!

 

2014р. ГАРАНТІЯ І СЕРВІС  Компанія святкує 10-річчя і впроваджує 10тирічну гарантію на вироби. За нашими підрахунками на той час вже понад 300 000 сімей  стали клієнтами «Вікна Віконда». У тому ж році беремо курс на покращення сервісу, розробляємо і впроваджуємо програми з інформаційної підтримки та обізнаності клієнтів.

 

2015р ПРИВІТ ЄВРОПА  – Доведення якості продукції до вимогливих європейських показників, сміливо відправляємо вироби на лабораторні випробування у Німеччину, інвестуємо у продукт,  у навчання фахівців і  ТАДАМ  - перший вихід компанії на ринок Європи.

 

2019р ТРИМАЄМО ЛІДЕРСТВО – Конструкції «Віконда» встановлені у кожному другому домі в  Україні, експортуються до 15 країн Європи на постійній основі. Ми тримаємо зворотній зв'язок із клієнтами, розширюємо точки впливу на правильний вибір споживачів через різні програми та канали комунікації і ловимо м’яч ще до того, як він у грі.

 

2020р КУРС НА ЗМІНИ Ми навчилися поєднувати такі поняття як азарт, безпека, фокус, голод, переваги та зв'язок, відповідальність та простота і продовжуємо свою бурхливу подорож  соціально відповідальної компанії з грандіозними планами, справжніми цінностями, використовуючи передові технології і «силу» людей. Переконайся!

Розгорнути
Вгору