Комплексні рішення по будівництву від Olver Group

 

Olver Group - будівельна компанія з 10+ річним досвідом. Виконуємо комплексні послуги будівництва з нуля в м Біла Церква, Київ та області. Пропонуємо:

 • робота за нормами СС1, СС2;
 • будівництво таунхаусів, котеджів;
 • будівництво будівель будь-якого призначення: від невеликих гаражів і МАФів до великих торгових центрів, закладів громадського харчування;
 • будівництво металоконструкцій (ангари, склади та ін.);
 • повний комплекс послуг по зовнішній і внутрішній обробці.

Є партнерами найбільших компаній-виробників. Виконуємо роботу під ключ без залучення сторонніх компаній-підрядників. Проектування, авторський нагляд, суворе виконання в строк - наша гарантія бездоганного результату.

З нами вигідно! Орієнтуємося на завдання і запланований бюджет. Пропонуємо варіанти оптимізації бюджету. Діємо виключно в рамках законодавства. Співпраця з Olver Group - ваша сильна сторона підприємницької діяльності.

Зацікавили послуги по будівництву?

Залиште запит на консультацію прямо зараз!

Залишити запит

Окремі види робіт

 

Ми розуміємо, що не завжди потрібен комплекс, адже окремі види робіт теж вимагають професійного підходу. Ви можете замовити окремо будь-яку будівельну послугу і розраховувати на кращий результат. Навіть в таких ситуаціях ми фокусуємося на індивідуальному розгляді проблеми, пошуку можливих варіантів вирішення і підборі найбільш вигідної пропозиції.

Зацікавили послуги по будівництву?

Залиште запит на консультацію прямо зараз!

Залишити запит

Будівництво будинку передбачає складний процес - робота з документацією. Якщо на початковому етапі припуститися помилки, то в подальшому її рішення може дорого обійтися власнику. Саме тому єдиний вірний варіант - відразу довірити задачу професіоналам:

 • підготуємо перелік документів, які потрібно нам передати;
 • розробимо пакет документів, необхідних для роботи;
 • отримаємо всі дозвільні папери.

Ми знаємо діючі норми і нюанси, які можуть виникнути. Тому наперед угадуємо можливі проблеми і швидко надаємо повний пакет документів.

Згодом будь-яка будівля потребує реконструкції. Це відбувається з різних причин:

 • вихід з ладу окремих елементів;
 • зміна призначення будівлі;
 • оновлення дизайну фасаду.

Складність реконструкції в тому, що вам необхідно вносити зміни, враховуючи особливості вже збудованого об'єкта. Наші фахівці допоможуть зробити так, щоб процес пройшов правильно з точки зору документації та безпосередньо виконання будівельних завдань.
Ми пропонуємо реконструкцію нежитлових будівель та приміщень, ОСББ приміщень та заміну вікон.

Кожен знає, як важливо знайти відповідальну команду, яка зможе взяти на себе вирішення всіх супутніх питань при зведенні будинків. Ми станемо для вас надійними партнерами, оскільки пропонуємо наступні переваги:

 • багаторічний досвід - дозволяє нам знайти рішення навіть складних, унікальних задач, а також не боятися використовувати в повній мірі сучасні технології;
 • індивідуальний підхід - ми вислухаємо ваші побажання, оцінимо особливості об'єкта і підберемо найбільш підходящу пропозицію саме під ваші запити;
 • якісні матеріали - оскільки ми орієнтуємося на кращий результат, то для цього задіємо тільки перевірені матеріали від надійних постачальників;
 • дедлайни - все послуги виконуються в повному обсязі в обумовлений термін, на нас можна покластися і бути впевненим в тому, що конкретні завдання будуть виконані в зазначені дні;
 • команда - ми можемо без перебільшення пишатися кожним нашим співробітником, всі вони мають відповідну кваліфікацію, постійно покращують свої навички і отримують нові знання.

Ми пропонуємо комплексний підхід. Це означає, що до нас ви можете звернутися з певною проблемою і у нас отримати повне її рішення з нуля. Наша діяльність ліцензована - ще одна причина не сумніватися в професіоналізмі і надійності фахівців. За підсумком співпраці у вас буде готове рішення проекту, відповідне очікуванням і вимогам. Крім тимчасових термінів, ми дотримуємося встановлених рамок бюджету і знаходимо найкраще з планованого цінового сегмента. Таких результатів нам вдається досягти за рахунок застосування передових технологій та інноваційних рішень.

Будівництво під ключ - можливість отримати сучасне та комфортне житло, комерційну або виробниче приміщення швидко, без проблем і зайвих витрат. Втілимо ваші сміливі побажання, врахуємо особливості об'єкта і притримає всіх норм. Довіряйте свій проект Olver Group і ви завжди зможете бути впевненими в результаті!