За рахунок особливої геометрії нижнього стулкового профілю, що має спеціальний паз, та спеціальних виступів на торцевих накладках до нього, стулки рухаються залежно. При закриванні можна тягнути за одну передню стулку, решта при цьому зачіпляється за неї і послідовно одна за одну. Таким чином, всі стулки виїжджають за передньою.

Безрамне скління SLIDING має різні варіанти встановлення. Можна зібрати систему без бічних профілів: у цьому випадку стулки упиратимуться у вертикальні частини будівлі.

При складанні системи із застосуванням бічних профілів вона набуває презентабельного закінченого вигляду, при цьому застосовуються спеціальні пластикові кутові з'єднувачі бокового та верхнього профілів. Також є додатковий вертикальний створочний профіль: тонкий, клеїться на вертикальний торець скла, забезпечує кріплення щіткового ущільнювача (на відміну від стандартного напівпрозорого пластикового).

Скління SLIDING TRACK має два контури щіткового ущільнення знизу кожної стулки, що забезпечує мінімальне продування та унеможливлює проникнення снігу. З використанням бічних профілів досягається особливо гарне ущільнення по всьому контуру.

Профілі системи можуть бути пофарбовані в будь-який колір за картою RAL, можлива ламінація профілів під дерево.

 

 

Варіанти руху стулок: