Нова розсувна система скління SLIDING MAX TRACK з паралельним рухом стулок та висотою порога 42 мм. Призначена для більш теплого скління терас, веранд, альтанок та ресторанів та кафе. Це покращений варіант систем безрамного скління із застосуванням загартованого склопакета та паркуванням стулок паралельно лінії скління. Використовується склопакет 4-12-4 мм або 6-8-6 мм. Також можливе використання енергозберігаючого склопакета або тонування (бронза, графіт).

Перевагою системи є те, що вона нижньоопорна. тобто. вся вага стулок припадає на підлогу. Особливістю системи і те, що це стулки зчеплені друг з одним і рухаються залежно. Тому, штовхаючи першу стулку, можна закрити всю систему - стулки витягнуться з паркування одна за одною і встануть у потрібне положення. Кожна стулка рухається на роликах, що спираються на нижній профіль. Нижній профіль кріпиться прямо на покриття підлоги (плитку, терасну дошку). В цьому випадку, по центру системи виходять чудові розсувні двері.

Система SLIDING MAX TRACK має гарне ущільнення – 4 контури фетрового ущільнювача між стулками, два контури фетрового ущільнювача між стулками та рамою та два контури фетрового ущільнювача між нижнім стулковим та несучим профілем. В системі використовуються посилені ролики з покриттям із поліаміду, що забезпечують плавне ковзання стулок. Кожен ролик витримує навантаження 120 кг, завдяки цьому ширина стулки може досягати 1500 мм.

Система стійка до корозії, всі алюмінієві профілі, всі деталі – з нержавіючої сталі та пластику. Стандартне покриття профілів RAL 7016 anthracite grey, але за бажанням можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL, можливе фарбування профілів під дерево.

 

 

                                                                                                                                                       9 ПРИЧИН КУПИТИ SLIDING MAX:
1. Скління без кордонів

SLIDING MAX DOPOLN PROFIL

Спеціальна конструкція профілів SLIDING MAX дозволяє збільшити кількість напрямних з 4 до нескінченності. Завдяки можливості застосування необмеженої кількості стулок, система дозволяє засклювати довгі отвори.

 

2. Тепліше у 3-4 рази

Warm Glass
Завдяки використанню енергозберігаючого склопакета з низькоемісійним покриттям у приміщенні буде тепліше.

 

3. Необмежений панорамний вигляд

SLIDING MAX 1.5 M
Система забезпечує максимальний панорамний вигляд завдяки стулкам шириною 1,5 метра. Стулки при цьому переміщуються абсолютно легко та безшумно.

 

4. Тихохідні ролики

SLIDING MAX ROLIK
Спеціально розроблені посилені високоякісні ролики з покриттям з поліаміду, забезпечують плавне ковзання стулки та витримують навантаження 120 кг.

 

5. Два види порога

SLIDING MAX SLIM, TRACK
У системі SLIDING MAX можна використовувати 2 види порогу: SLIM-15 мм і TRACK-42 мм.
Застосування низького порога дозволяє засклювати альтанки, тераси, ресторани та кафе, де передбачено прохід людей. Він зовсім не заважає ходьбі.

 

6. Потрійна ізоляція

SLIDING MAX 3D ISOLATION
Для максимальної ізоляції у системі використовується 3 шари ущільнювачів. Фетрові ущільнювачі застосовуються між стулками, між стулкою та нижнім, верхнім напрямними профілями, а також у місцях примикання стулки до бокових рамних профілів.

 

7. Два типи склопакету

SLIDING MAX DIST
В системі може використовуватися 2 різні склопакети, які мають теплоізоляцію 4-12-4 або 6-8-6 . Вибір товщини скла залежить від рівня ізоляції чи характеристик місця застосування.

 

8. Скління без кутів

SLIDING MAX L, U
Спеціально розроблений бічний створочний профіль дозволяє застосовувати систему SLIDING MAX для скління L і U-подібних приміщень. Тепер тераси або альтанки можуть бути повністю відкриті без використання будь-яких кутових бічних профілів.

 

9. Замки для вашої безпеки


Ви можете вибрати один з декількох варіантів замків для забезпечення вашої безпеки. Для відкриття системи зовні передбачено замок із ключем.

 

Варіанти руху стулок: