Проста та зручна система безрамного скління SLIDING SMART із паралельним рухом стулок, призначена для безрамного скління альтанок, веранд, терас, павільйонів, літніх веранд ресторанів, а також для створення інтер'єрних скляних перегородок усередині приміщень. Система має низький поріг висотою всього 12,5 мм і відрізняється підвищеною ізоляцією, тому, що стулки «нанизуються» на нижній профіль і мають два контури щіткового ущільнення знизу кожної стулки, що забезпечує мінімальне продування та унеможливлює проникнення снігу. У варіанті з нижнім плоским профілем система не має нижнього ущільнення. Він зовсім не заважає під час ходьби. Стулки системи рухаються в залежності, вони зчеплені один з одним. При відкритті системи перша стулка витягує за собою всі інші.

 

Важливою перевагою системи і те, що вона нижньоопорна, тобто вся вага стулок припадає на підлогу. Зазвичай таке компонування є незаперечною перевагою, оскільки для безпечного монтажу

верхньопідвісних систем потрібні потужні несучі конструкції, які часто просто відсутні (особливо в літніх альтанках та верандах).

 

Безрамне розсувне скління SLIDING SMART буває 3-х і 5-ти доріжковим, на кожній доріжці стоїть своя стулка. Скло рухається на роликах по полозах нижнього профілю, заїжджаючи одне за інше, як скло в шафі-купе і утворює, пакет з 5-ти стулок з однієї зі сторін системи. Така технологія дозволяє відкривати 80% площі скління. Для довгих отворів доцільно робити системи на 10 стулок, по дві на кожній рейці, з розсуванням на дві сторони.

 

 

Детальніше