Проста та зручна система безрамного скління SLIDING SLIM з паралельним рухом стулок, призначена для безрамного скління альтанок, веранд, терас, павільйонів, літніх веранд ресторанів, а також створення інтер'єрних скляних перегородок усередині приміщень. Система має низький поріг висотою всього 7,5 мм. Він зовсім не заважає під час ходьби. Стулки системи рухаються в залежності, вони зчеплені один з одним. При відкритті системи перша стулка витягує за собою всі інші.

Важливою перевагою системи є те, що вона нижньоопорна. тобто. вся вага стулок припадає на підлогу. Часто таке компонування є незаперечною перевагою, оскільки для безпечного монтажу верхньопідвісних систем потрібні потужні несучі конструкції, які часто просто відсутні (особливо в літніх альтанках та верандах).

Безрамне розсувне скління SLIDING SLIM буває 3-х і 5-ти доріжковим, на кожній доріжці стоїть своя стулка. Скло рухається на роликах по полозах нижнього профілю, заїжджаючи одне за інше, як скло в шафі-купе і утворює, пакет з 5-ти стулок з однієї зі сторін системи. Така технологія дозволяє відкривати 80% площі скління. Для довгих отворів доцільно робити системи на 10 стулок, по дві на кожній рейці, з розсуванням на дві сторони.

Система оснащується штатними пласкими ручками із алюмінію. Можливе оснащення іншими, позаштатними, ручками різних розмірів та конструкцій.

 

 

Особливістю системи і те, що це стулки зчеплені один з одним і рухаються залежно. Тому, штовхаючи першу стулку, можна закрити всю систему - стулки витягнуться з паркування одна за одною і встануть у потрібне положення. Кожна стулка рухається на роликах, що спираються на нижній профіль. Нижній профіль кріпиться прямо на покриття підлоги (плитку, терасну дошку). У цьому випадку, по центру системи виходять відмінні розсувні двері, які можна оснащувати як штатними замками та ручками, так будь-якими позаштатними, призначеними для суцільноскляних дверей.

Профілі поставляються анодованими, з шовковистою поверхнею сріблястого кольору природного алюмінію. Їх можна використовувати без фарбування. Вони дуже підходять для оформлення будівель та інтер'єрів у сучасному стилі. Крім естетики, такий підхід дуже практичний, адже подряпати анодований профіль важче, ніж фарбований. Також профілі системи можна піддавати порошковому фарбуванню в будь-який колір на палітрі RAL. Є можливість постачання профілів із забарвленням під дерево.

Ролики системи дозволяють регулювати нахил стулки для точного настроювання вертикального положення скла та рівного примикання скла один до одного. У конструкції використовуються тільки підшипники закритого типу, захищені від контакту з брудом і вологою. Саме це забезпечує їм дуже довгий термін експлуатації, тобто вони не стануть причиною передчасного виходу з експлуатації всієї конструкції.

Система SLIDING SLIM оснащується клямками оригінальної конструкції. Клямка монтується в бічний рамний профіль. Основна функція засувок - фіксувати крайню стулку, щоб потягнувши за протилежну, можна було повністю закрити систему, розтягнувши стулки по всій її довжині.

Безрамна розсувна система SLIDING SLIM оснащується алюмінієвими ущільнювачами з фетром між склом. Фетровий ущільнювач розташований перпендикулярно до скла і забезпечує надійне перекриття зазору між склом. Такий ущільнювач не псує зовнішнього вигляду системи та добре захищає від опадів та вітру.

 

 

Система пристосована для використання загартованого скла завтовшки 8 і 10 мм. Система дозволяє робити стулки заввишки до 3000 мм, вагою до 80 кг. Скло може бути оброблене будь-яким сучасним способом. Є можливість нанести гравіювання, створити зображення матуванням окремих ділянок скла або нанести на скло растровий кольоровий фотодрук. Це особливо цінується приватними замовниками, які купують конструкцію для оформлення кафе або офісу. Ефектно виглядатиме розсувна конструкція з нанесеним на неї логотипом підприємства. Крім того, друк дозволяє зробити інтер'єр приміщення оригінальним, якщо конструкція використовується як внутрішній перегородки.

Верхній профіль просто фіксує скло, не даючи йому випасти із вертикальної площини. У верхньому профілі скла рухаються за допомогою роликів, що дозволяє стулці системі працювати тихо і безшумно. Відповідно верхній профіль не несе ніякого навантаження, крім вітрової. Це знімає будь-які спеціальні вимоги до силової конструкції будови, що засклюється. Просто кажучи - система підходить для монтажу на будь-які прорізи в будь-яких будівлях, причому без додавання додаткових профілів або силових кронштейнів для кріплення.

 

Варіанти руху стулок: