Яке ж скло вибрати, щоб Ваше вікно було енергоефективним?
Потрібно відповісти на питання:

  • Куди встановлюється вікно?
  • Сонячна у Вас сторона чи ні?
  • Наскільки добре опалюється приміщення?

 

 

Якщо вікна встановлюються в квартирі або склити балкони і у Вас сонячна сторона, а в зимовий час недостатньо інтенсивне опалення, то ідеальним рішенням стане установка двокамерного склопакета з мультифункціонального склом Double Silver Steko.

Дане скло має двошарове покриття наночастинками срібла і є гарєєвим, тобто «Працює» на збереження тепла взимку і прохолоди влітку. Воно захищає від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання, при цьому пропускає 72% природного сонячного світла.

 

Встановивши Мультифункціональний скло Double Silver Steko, Ви значно заощадите на комунальних платежах, тому що енергоефективність Ваших вікон буде на 40% вище, ніж у металопластикових вікон зі стандартним склом.

Також альтернативним варіантом для збереження тепла в зимовий період є установка енергозберігаючого i-glass скла. Однак, дане скло не буде «працювати» влітку на відображення сонячних променів. Тому воно прекрасно підійде для приміщень, в яких влітку не жарко.

Якщо Ви хочете встановити саме «ТЕПЛЕ» вікно, то необхідно вибрати двокамерний склопакет з багатофункціональним і енергозберігаючим склом. Додатково збільшить енергоефективність вікна на 23% - заповнення камер інертним газом аргоном. У цьому випадку Ви отримаєте найвищий рівень енергоефективності та високий показник опору теплопередачі, він буде близький показником цегляної кладки товщиною в один метр.

Якщо Ви встановлюєте вікно в нежилому приміщенні, де дотримання температурного режиму не потрібно, то підійде однокамерний склопакет зі стандартним склом. Або замість скла можна встановити глуху термопанель.