Лінійка дверей GRAND HOUSE, ТМ "ДВЕРІ УКРАЇНИ" являє собою високоякісний продукт для приватних будинків за вигідною ціною. Всі складові двері є продуманими, надійними і спроектованими спеціально для тривалого і комфотного використання в умовах зіткнення з вулицею.

GRAND HOUSE мають високі показники стійкості до потрапляння прямих сонячних променів і фізичного впливу на покриття, за рахунок гарячого нанесення антивандальної плівки підвищеної міцності. GRAND HOUSE - преміальні двері, максимально зберігають тепло, надійно служать вам багато років.

Терморозрив металу на полотні і утеплення пінополістиролом, який є кращим теплоізолятором: повністю виключають можливість промерзання полотна в умовах зимового використання двері.

Терморозрив металу на коробці в парі з дерев'яним наполеніем є унікальною і еффктівності на ринку України технологією теплобарьера для вхідних дверей вуличного застосування і присутній в лінійці GRAND HOUSE 73 mm.

Декори на полотні виконані з двокамерного склопакета і листів з нержавіючої сталі (зовні і всередині).

Фурнітура двері ізоготовлена ​​з нержавіючої сталі або з алюмінію. Ці матеріали стійкі і довговічні при використанні зовні приміщення і є стильним елементом дизайну дверей.